Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Propozycja Firmy Cateringowej

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany: Maj 2015
Posty: 6
120zł od osoby zadzwoń a przekonasz się co oferujemy.

Zajmujemy się organizacją wesel na salach tanecznych i salach OSP.

Potrawy są przygotowywane na miejscu /technicznie nie jesteśmy w stanie ich przygotować w innym miejscu/

Szef Kuchni + Szef Sali to jest rzecz, która nas wyróżnia. Posiadamy długoletnie doświadczenie, przez ostatnie 10lat przygotowaliśmy około 42000 tyś dań. Posiadamy doświadczenie z różnych hoteli, restauracji i karczm na terenie Bielsko i okolic.

Nie musisz się martwić, że będziemy się zajmować różnymi rzeczami podczas trwania twojego wesela - jesteśmy TYLKO do twojej dyspozycji na wyłączność podczas trwania imprezy.

MENU - zupa, II Danie, zimna płyta, ciepłe kolacje = 120zł/os. Dodatkowo napoje zimne, ciasta ciasteczka, tort są to rzeczy w których możemy pomóc z degustacją aby wybór był odpowiedni. Napoje zimne zamawiasz w hurtowni i płacisz za ich rzeczywiste zużycie.

W cenie jest obsługa kucharsko-kelnerska jak również odbiór posprzątanej sali osp lub sali tanecznej.

Zapraszam na rozmowę o Twoim weselu przy pysznej kawie a opowiemy o naszej pasji - jak ma ten wyjątkowy dzień wyglądać. Pozdrawiam i do zobaczenia. Kontakt catering.weselny@o2.pl tel. 514706347
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2015
Posty: 3
Byłam, zobaczyłam i szok że tak można zrobić wesele. to było coś czego jeszcze nie widziałam. BARDZO POZYTYWNIE. Pozdrawiam całą obsługę i do zobaczenia na moim weselu.

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software