Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Wesele w hotelu Qubus

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2015
Posty: 3
Chciałabym zapytać o Wasze opinie na temat hotelu Qubus w Bielsku-Białej. Chcemy z narzeczonym wziąć ślub jeszcze w tym roku, najlepiej początkiem września i właściwie nie wiele miejsc zostało, które miałyby wtedy wolny termin, m.in. właśnie Qubus. Bardzo podoba mi się ich oferta, zdjęcia sali też robią wrażenie, właśnie czegoś takiego szukamy, ale chciałabym usłyszeć jakąś opinię od osoby, która już tam miała wesele, albo tam była. Możecie powiedzieć coś więcej? Z góry dziękuję!
natus123
Gość
cześć
byłam tam na weselu w tym roku, fajne nowoczesne wnętrza. hotel zrobił na mnie duże wrażenie. jedzenie pycha. fajni kelnerzy i tarassss :D :) cenowo podobno ok, dają wycieczke gratis. koleżanka z mężem pojechała na weekend do Gdańska.
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2015
Posty: 3
Jesteśmy już po weselu i było CUDOWNIE!!! Wszystko na najwyższym poziomie! Jedzenie pyszne, sala wyglądała bajecznie, obsługa rewelacja! Bardzo się cieszę, że się zdecydowaliśmy i wszystkim gorąco polecam wesele w hotelu Qubus! Teraz wybieramy się na podróż poślubną, którą dostaliśmy w prezencie od hotelu :D

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software