Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Biała Róża - Szczyrk

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2016
Posty: 1
W samym sercu urokliwych Beskidów,
w przepięknie położonym Szczyrku, doskonale znanym miłośnikom górskich wycieczek oraz miłośnikom sportów zimowych znajduje się Sala Weselna „Biała Róża”.

Jest to sala, która z pewnością zadowoli
i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej Młodej Pary. Sala Bankietowo-Weselna pomieści do 180 osób, jest w pełni klimatyzowana, a z jej tarasu roztacza się piękny widok na Skrzyczne- najwyższy szczyt w grupie górskiej Beskidu Śląskiego.

Wytworne i eleganckie wnętrza oraz niezwykła dbałość o każdy szczegół, profesjonalna obsługa, a także różnorodne menu zadowoli gości ceniących sobie dobrą kuchnię i wyjątkową atmosferę. Wszystkim klientom oraz ich gościom gwarantujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną obsługę kelnerską oraz doskonałych kucharzy, którzy od kilku lat zajmują się obsługą wesel i imprez okolicznościowych
w Dworze Świętoszówka, zyskali świetną renomę i bardzo duże zaufanie wśród klientów.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa, dlatego dokładamy wszelkich starań by zadbać o wszystkich gości i otoczyć ich należytą opieką tak, by czuli się komfortowo, a bankietu czy wesela nie zapomnieli do końca życia.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail info@bialaroza.com zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 510 606 888 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej http://bialaroza.com.pl/
facebook: https://www.facebook.com/bialarozaszczyrk/
kkk
Gość
Odstąpię termin letni 2020 (sobota) w sali weselnej Biała Róża. Kontakt: aisakwspak@interia.pl
Możliwość negocjacji wysokości zaliczki.
Z przyczyn praktycznych (noclegi dla większości gości) zdecydowaliśmy się na salę bliżej miejsca zamieszkania narzeczonego.

Kilka słów o Białej Róży.
Dlaczego mając w regionie tak duży wybór lokali, zdecydowaliśmy się na tę salę? Zachęciły nas bardzo dobre opinie w internecie, które miałam możliwość skonsultować z kilkoma fotografiami, zespołem i kamerzystą. Wszyscy polecali to miejsce, chwaląc jedzenie i obsługę. Dodatkowo profesjonalizm tzn. sala nie bawi się w korkowe, talerzykowe, itd. Zapewnia pełen serwis kelnerski (kawa, herbata) co nie było możliwe w innych lokalach nawet za dopłatą. Sam obiekt robi wrażenie, sala jest jasna, elegancka, niewiele trzeba by wyglądała pięknie (w cenie otrzymujemy dekoracje, ale lepiej dołożyć żywe kwiaty) pokoje ładne i czyste, w zaskakująco niskiej cenie (porównując do konkurencji). Co mnie ostatecznie przekonało, to fakt, że w jednym czasie odbywa się tam tylko jedna impreza. Dla porównania, inny popularny obiekt w Szczyrku robi cztery wesela jednocześnie. Osobiście czułabym się niekomfortowo jako jedna z kilku panien młodych, ale to już kwestia indywidualna.
Większość kosztów pokrywa się po weselu - również na plus. Należy wpłacić zaliczkę chcąc zarezerwować termin. Obłożenie standardowe tj. 1,5-2 lata do przodu przy terminie sobotnim.
Podsumowując, Biała Róża w Szczyrku jest godnym polecenia miejscem na organizację imprezy, szczególnie docenią je goście spoza regionu (widok na Skrzyczne) a państwo młodzi będą mieli spokojną głowę w tym stresującym dniu :)

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software