SALE WESELNE Venecia i Verona - największe w południowej polsce kryształowe żyrandole, lustrzane ściany szlifowane według włoskich standardów, stoły z nowoczesnym podświetleniem LED, najwyższa jakość potraw serwowanych przez Szefów Kuchni laureatów prestiżowych konkursów kulinarnych. Idealne miejsce, dla Par którym przyśniło się bajkowe wnętrze i iście królewskie przyjęcie.Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszego nowego obiektu jakim są SALE WESELNE Venecia i Verona. Bliźniaczy budynek sal weselnych zlokalizowany w sąsiedztwie Romeo i Julia w samym centrum malowniczego Szczyrku, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na szczyt Skrzycznego, dopływ rzeki Żylica i regionalną karczmę. 

Eleganckie i wytworne wnętrza nowych sal weselnych są idealnym tłem do wspaniałej zabawy weselnej. Wnętrza SAL WESELNYCH Venecia i Verona przepełnione blaskiem weneckich żyrandoli i klasycznie szlifowanych luster dają niesamowity efekt przejrzystości, przestrzeni i luksusu.


Połączona z salami weselnymi Karczma Marysieńka to idealne miejsce na zorganizowanie biesiady z góralskim przytupem, to miejsce do którego zaprosi Państwa gości nasza kapela góralska na jeden z posiłków podczas przyjęcia. Tej atrakcji nie może zabraknąć podczas tego wyjątkowego wieczoru!


Dla Par chcących przedłużyć wspólne biesiadowanie z gośćmi przygotowaliśmy wnętrza Włoskiej Winiarni - trzeciej sali w obiekcie w której możemy zorganizować poprawiny czy wspólny obiad po weselu. 


Nowe SALE WESELNE Venecie i Verona oddajemy do Państwa dyspozycji już w 2018 roku, wszystkie zainteresowane Pary zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów.
Dla Par które zarezerwują termin w naszym MIODOWYM MIESIĄCU mamy przewidziane specjalne PROMOCJE. 

Wszystkie TERMINY w 2018:
• 5% RABATU na weselne menu
• 10 godzinny SERWIS BARMAŃSKI + sert startowy MAXI
• FOTOBUDKA na 3 godziny przyjęcia
• Podświetlany napis LOVE

Decydując się na organizację przyjęcia w terminach poza sobotą oferujemy wyjątkowe promocje i rabaty:

PIĄTEK
• 5% RABATU na weselne menu
• Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (8 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA
NIEDZIELA/WTOREK/ŚRODA/CZWARTEK
• 10% RABATU na weselne menu
• Jeden z PREZENTÓW do wyboru: 50 miejsc noclegowych GRATIS / Pakiet alkoholu GRATIS (wódka, wino, piwo) / transport gości GRATIS (8 osobowy bus) / prezent NIESPODZIANKA
PONIEDZIAŁEK
• Pakiet Szmaragdowy 295 zł w cenie 265 zł (RABAT 30 zł)
• 80 miejsc noclegowych GRATIS 
• Fontanna czekoladowa GRATIS
Przyjęcia weselne organizujemy po za sobotą od minimum 70 pełnopłatnych osób, w soboty od minimum 90 pełnopłatnych osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na www.veneciaiverona.com.pl

Tel. (33) 845 77 89, 502 045 193, 668 296 171
mail: wesele@veneciaiverona.com.pl