Jesteśmy młodą, rodzinną firmą od lat związaną z usługami gastronomicznymi. Oferujemy swoim klientom szeroki wachlarz usług za priorytet obierając sobie dobro i zadowolenie naszych Klientów. Specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych takich jak; chrzciny, roczki, komunie, konsolacje (stypy), wesela, spotkania firmowe, konferencje jak również i innych uroczystości jubileuszowych.

Posiadamy profesjonalny zespół kucharzy i kelnerów, którzy od wielu lat na terenie Bielska-Białej i okolic biorą udział w organizacji przyjęć okolicznościowych. Dysponujemy własną salą wraz z pełnym zapleczem kuchennym, mogącą pomieścić nawet 100 gości. Oprócz tego proponujemy Państwu także inne różnej wielkości sale w Bielsku-Białej i okolicach. Zorganizujemy uroczystość w każdym, wskazanym przez Państwa miejscu.

Kilkanaście zespołów muzycznych i kapel góralskich na bardzo wysokim poziomie muzyczno-artystycznym w każdej chwili jest gotowych uświetnić Państwa imprezę. Proponujemy i polecamy usługi zaprzyjaźnionej firmy dekoratorskiej "Caligo", która wytwornie ubierze salę, na której odbywać będzie się uroczystość, jak również kościół i samochód. Dysponujemy busami i autokarami do przewozu gości, a także białą limuzyną marki "Lincoln", która w atrakcyjnej cenie zawiezie Młodą Parę do ślubu (przyjazd po Panią i Pana Młodego do domu, przewóz do kościoła, przewóz na sale weselną, przewóz na sesję zdjęciową). Do Państwa dyspozycji są także nasi fotografowie i kamerzyści, którzy na wysokiej klasy sprzęcie uwiecznią Wasze wyjątkowe wesele. Ponadto współpracujemy i polecamy usługi zaprzyjaźnionego salonu Sukien Ślubnych mieszczącego się na ulicy Karpackiej w Bielsku-Białej.

Firma usługowa "Bon Appetit"
Kompleksowa Organizacja Imprez Okolicznościowych
Bartłomiej Kawalec, ul. Karpacka 123, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 608 646 841, 660 450 531
E-mail: poczta@bonappetit-bielsko.pl
Strona internetowa: www.bonappetit-bielsko.pl