Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

cukiernia Wadowice

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
afrodyta
Gość
ja miałam torta i wypieki z cukierni z Wadowice. Pani konsultantka przyjechała do nas z próbnikami ciast. Powiedziała nam co i czego należy zamówić i w jakich ilościach. Mieliśmy porównanie bo byłiśmy w kilku wcześniejszych cukiernich i tak man polecano o wiele większe ilości niż później faktycznie nam się przydały. A tort był kosmiczny. Pięknie, ręcznie dekorowany. Jak sie im da zlecenie min tydzień wcześniej to robią sami piękna dekoracje a nie kupują te cukrowe. Faktycznie ciasta były domowe. Jak otorzyliśmy sernik to fachniało nim na sali!!! Dowóz z Wadowic do Bielska był gratis;-) Szczerze bardzo polecam. Widać, że bardzo się starają o każdego klienta.
kasia888
Gość
Witam,

polecam bardzo gorąco Cukiernie z Wadowic. Pochodzę z Bielska a mój mąż ze Stryszawy i tam robiliśmy wesele. Nie było dla cukierni żadnego problemu aby spotkać się w Bielsku i omówić czego i ile potrzebujemy na wesele. Za darmo mieliśmy dowóz ciasta i tortu do Stryszawy. Przyznam się szczerze, że nie spodziewałam się takiego cuda na ślubie. Wymyśliłam sobie aby tort był 5 piętrowy seledynowo- srebrny. Dekoracja była przepiękna!! Ręcznie robiona. Każdy listek i kwiat był inny. Byłam na zapleczu aby go pooglądać. Ciasta również smaczne i świeżutkie. A co do paczek - nie chcieliśmy typowej paczki z sernikiem, makowcem więc nie było dla nich problemu abyśmy mogli sobie skomponować swoją wersję;-) oczywiście Pani nam pomogła i nas nakierowała co się nadaje a co nie.
Polecam
kasia888
Gość
a czy to ta Cukiernia wozi kremówki z Wadowic na sklepy w Bielsku?
marta bielsko
Gość
tak, oni wożą z samych Wadowic. Wiem, ze są w sklepie na 11 listopada bo jest reklama ich na stojaku. Przechodzę do pracy koło tego sklepu codziennie i kupuję. Bardzo dobre, polecam.
A i widziałam też w starym bielsku, ze dowożą tam swoje kremówki.
marta bielsko
Gość
afrodyta napisał
ja miałam tort i wypieki z cukierni z Wadowice. Pani konsultantka przyjechała do nas z próbnikami ciast. Powiedziała nam co i czego należy zamówić i w jakich ilościach. Mieliśmy porównanie bo byliśmy w kilku wcześniejszych cukierniach i tak man polecano o wiele większe ilości niż później faktycznie nam się przydały. A tort był kosmiczny. Pięknie, ręcznie dekorowany. Jak się im da zlecenie min tydzień wcześniej to robią sami piękna dekoracje a nie kupują te cukrowe. Faktycznie ciasta były domowe. Jak otworzyliśmy sernik to pachniało nim na sali!!! Dowóz z Wadowic do Bielska był gratis;-) Szczerze bardzo polecam. Widać, że bardzo się starają o każdego klienta.
marta bielsko
Gość
a czy miał ktoś jeszcze kontakt z tą Cukiernią z Wadowic?
proszę o info bo poszukuję cukierni na wesele, które będzie we wrzesniu.
dziękuję
basia
Gość
Ja słyszałam że ceny standardowe i jakość taka sobie. Swoją renomę ponoć budują gł. na kremówkach rzekomo wadowickich, papieskich a nie na tortach weselnych. Chociaż kremówki -jadłam lepsze... dowiedziałam się od znajomego że to nie te kremówki Papież polecał kremówki z innej cukierni, tej cukierni Wadowice jeszcze wtedy nie było. Podpieli się pod to i korzystają, czy to uczciwe oceńcie sami... Pracownię mają koło kalwarii a nie Wadowicach widziałam strzałkę przy drodze.
Administrator
Zarejestrowany: Luty 2010
Posty: 811
Cukiernia Wadowice
http://www.cukierniawadowice.pl/
Infolinia: +48 33 873-29-93, +48 33 872-27-77

Fax: +48 33 872-27-77

E-mail: biuro@cukierniawadowice.pl
Ania
Gość
czy ktoś miał ciasto z tej cukierni na weselu? dużo sprzedają kremówek ale czy torty dobre?

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software