Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Whisky-band, okolice Żywca

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
leaf
Gość
Witam, czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego zespołu?
Happywife89
Gość
Jeśli chodzi Ci o www.whiskyband.pl to mieliśmy ich na weselu i powiem szczerze, że z nimi chciałabym mieć wesele jeszcze raz! :) Panowie profesionalnie zajęli się imprezą od samego początku do białego rana i nie było żadnych kłopotów:) Satysfakcja 100% :)
jjachna
Gość
Zespół whisky mogę polećić w 1000% byłam na kilku imprezach przez nich granych i gdybym tylko mogła to grali by na moim weselu... każda inna orkiestra wymięka kiedy zaczyna grać whisky
Użytkownik
Zarejestrowany: Styczeń 2013
Posty: 35
Skąd: Bielsko-Bia³a
Z whisky - będziemy robić wesele w tym sezonie. No, no, pożyjemy, zobaczymy
Foto-Wideo
« Ostatnia edycja isemena w Pon Styczeń 21, 2013 10:59 pm. »
koza
Gość
Z nimi jest różnie
magda81
Gość
koza, co znaczy że jest różnie? :? Bywasz z nimi na imprezach?
Kgocha6
Gość
Byłam na weselu z Whisky i było świetnie. Zabawiali gości do samego rana. Wszystko z kulturą i na wysokim poziomie. Grali właściwie wszystko, dla starszych i młodszych. Co ważne, w ogóle nie piją! U mnie też będą grali i juz nie mogę się tego doczekać.
Karo93
Gość
Byli u mnie na weselu, potwierdzam to co wyżej. Zabawa do białego rana na świetnym poziomie. Nikt nie narzekał bo grali wszystko. I najnowsze hity i coś dla starszych.Najlepsze jest to że nie piją, teraz to rzadkość. Jeżeli szukacie zespołu to nie ma lepszego:)
Pozdrawiam:*
Krzysztof4592
Gość
Bylem na weselu z tym zespołem, bawiło się na nim 160 osób, wesele w Istebnej (ludzie tutaj bardzo lubią sie bawić). Problem polegał na zbyt długich przerwach po których whiskey grało 4 utwory i znów przerwa. Nic im nie mówiąc zmierzylismy czas i przerwa trwała 35min, uwagę zwracał iim dyskretnie Pan młody i rodzice weselni, nic to nie dawało. W dwóch sytuacjach zagrali więcej utworów, gdy nikt nie chcial schodzić z parkietu i krzyczeli do kapeli żeby grała dalej, ok 10 wieczorem pierwszego dnia, w drugiej sytuacji Matka Pana młodego, która śpiewała 8 lat po weselach przejęła mikrofon to muzycy musieli pozostać. Trochę smutne, bo ludzie chcieli sie poprostu bawić

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software