Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Dom Kultury Kozy

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany: Maj 2012
Posty: 2
Co sądzicie o tej sali? Wiem, że jest wyremontowana i moim zdaniem ładna. Posiada taki bardzo ciekawy balkon. Miał ktoś tam wesele? Ja mam 8 września. :D
nat
Gość
na ile osób masz wesele?
Użytkownik
Zarejestrowany: Maj 2012
Posty: 2
100-120. Byłem wczoraj na sali, wszystko mi się podoba. Szkoda, ze nie ma kilimatyzacji. No i DK nie zapewnia obrusów na stoły. Ma ktoś jakiś namiar na wypożyczalnie? Nie mam bladego pojęcia gdzie mogę się zaopatrzyć w obrusy.
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2012
Posty: 9
mieszkam w Kozach :) a 25 sierpnia 2012 mam wesele właśnie w Domu Kultury :) sala jest piękna! Nowo wyremontowane toalety, piękny żyrandol pod sufitem, balkon i witraż :) Cud, miód :D
borewicz88
Gość
Ja juz tez podpisalem wstepna umowe. Boje sie tylko tego, ze poczatkiem wrzesnia bedzie goraco, a tam klimatyzacji brak. Moge sie wybrac na twoje wesele podpatrzyc ulozenie stolikow?
Użytkownik
Zarejestrowany: Czerwiec 2012
Posty: 9
Pewnie :) zapraszam do zobaczenia:) 25 sierpień godzina 15:00 w kościele, pewnie po 16 w DK. Także 26 sierpień - bo mamy 2 dniowe:)

Co do ciepła.. ja tez mam takie obawy.. Trudno, okna się otworzy :P
jasna
Gość
Wszystko tam jest super poza brakiem klimatyzacji, naprawdę byłam tam w tym roku w lecie i na sali nie dało się wytrzymać. A tak poza tym to polecam:)
gość
Gość
Czy ktoś z forumowiczów organizował tam wesele w tym roku? Czy w cenie sali jest również serwis( opłata tzw za talerz i sztućce)? Jak tam sytuacja wygląda w czerwcu, chodzi mi o brak klimatyzacji, da się wytrzymać?

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software