Wesele Bielsko

Wesele Bielsko Żywiec

Zespol Fair Play

Odpowiedz

Strona: 1

Autor Post
Użytkownik
Zarejestrowany: Marzec 2013
Posty: 4
Jesteśmy grupą zapalonych, tryskających muzyczną energią artystów. Muzyka jest naszą pasją, nieodzowną towarzyszką życia. Nasze bogate doświadczenie muzyczne i estradowe sprawia, że każda impreza z nami staje się wyjątkowa i niepowtarzalna.
Nasz repertuar jest szeroki i bogaty – zarówno w ilość utworów, jak i w różne gatunki muzyczne. Doskonałe brzmienie zapewnia nam nowoczesny, profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłaśniający. Nasi klienci są dla nas najważniejsi; każdego traktujemy indywidualnie, przyjmując propozycje i spełniając życzenia. Pełnimy również funkcję wodzireja, organizując podczas wesel, festynów, imprez okolicznościowych zabawy dla dorosłych i dzieci. Zawsze towarzyszy nam świetny humor, uśmiech i profesionalizm.

Gorąco zapraszam na nasza stronę, gdzie znajda państwo nasze demo, kontakt oraz link do naszego funpage na facebook'ku na którym rownież można zobaczyć video:)

www.fairplay-koniakow.pl
Użytkownik
Zarejestrowany: Marzec 2013
Posty: 75
Skąd: Bielsko Bia³a
Z czystym sumieniem mogę polecić zespół Fairplay; spotkaliśmy się na dwóch weselach gdzie robiłem zdjęcia i na obu było świetnie. Zespół potrafi poprowadzić tak imprezę, żeby i dla młodych i dla starszych było interesująco i zabawnie.
_______________
MK FOTO-VIDEO Marcin Konowo³
Fotograf i kamerzysta Bielsko
¶lub wesele chrzest komunia studniówka
43-300 Bielsko-Bia³a
tel : +48 608-463-650
e-mail : bielsko@mkfoto.com.pl
Bułeczka
Gość
O, jest i nasz zespół weselny. Dziękujemy za oprawę muzyczną. Było czadowo :)
Ania i Kuba
Gość
Wszystkim przyszłym młodym parom gorąco polecamy zespół \"Fair Play\". Na naszym weselu bawili się goście z różnych stron świata, zarówno starsi jak i młodsi od pierwszych taktów do ostatniego utworu praktycznie nie schodzili z parkietu. Wszystkie piosenki były wykonane perfekcyjnie, co uczyniło weselną zabawę jeszcze bardziej huczną. Agnieszko, Darku i Szmonie, wielu gości uznało nasze wesele za najlepsze, na jakim byli do tej pory, a to w dużym stopniu Wasza zasługa! Dziękujemy! Pozdrawiamy serdecznie Ania i Kuba :)
sabina&darek
Gość
Bardzo serdecznie polecamy zespół FAIR PLAY za niesamowitą oprawę muzyczną naszego wesela. My i nasi goście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, jakości Waszego sprzętu, wokali, różnorodności repertuaru i tego, że można bez żadnych obaw oddać w Wasze ręce ten najważniejszy w życiu dzień:) Z czystym sumieniem wszystkim POLECAMY zespół -zdecydowanie najlepszy zespół muzyczny jaki do tej pory słyszeliśmy. Dziękujemy za perfekcyjną organizację imprezy, klimat, repertuar i wykonanie! Współpraca z Wami to najlepsza decyzja! Pozdrawiamy!Sabina i Darek :)
Ania i Marcin
Gość
Wszystkim razem i każdemu z osobna gorąco polecam zespół Fair-Play, który świetnie wykonuje każdy rodzaj muzyki, niezależnie od tego, czy są to brzmienia zagraniczne, czy swojskie biesiadne nuty :) Zespół ten nie pozwala gościom usiedzieć na miejscu, dając powera na całą noc do białego rana! Jeszcze raz ich polecam i serdecznie pozdrawiam :)
Rozka
Gość
Serdecznie dziękujemy zespołowi Fair Play za oprawe muzyczna na naszym weselu. Profesjonalne prowadzenie całego wesela, wspaniale zabawy dla wszystkich gości. Muzyka dla każdego, nawet bardzo wymagającego weselnika. Dzieki zespołowi ten dzień był najpiękniejszym dniem w zyciu. Dziękujemy ! Jestescie najlepsi !!! :) :) :) :) :) :) :)
Użytkownik
Zarejestrowany: Lipiec 2015
Posty: 1
To co zrobił zespół Fair Play na Naszym weselu było Cudowne :)
Świetni młodzi ludzie, sprawili że Nasi goście bawili się dłużej niż się tego
spodziewaliśmy :) Dziękujemy i będziemy polecać Was z całego serca .
Jesteście wspaniali !


Karolina i Łukasz
Użytkownik
Zarejestrowany: Marzec 2015
Posty: 2
Profesjonalizm w każdej minucie grania i śpiewania, rewelacyjne oświetlenie i sprzęt muzyczny. Zespół zadbał o gości i pełny parkiet. Doskonale dobrane kawałki do każdego bloku muzycznego. Przerwy między blokami muzycznymi w sam raz na złapanie tchu i wzniesienie toastu za Młodą Parę. Zespół zrobił spore wrażenie na gościach i obsłudze sali. Świetnie wykonana praca i wspaniałe granie. Polecam wszystkim !!! Gabrysia & Rafał :D
fairplay
Gość
Jeszcze w zeszło-rocznej odsłonie, ale można posłuchać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=PFqEqbMyhkQ
Rafał i Aldona
Gość
O tym jak ważny jest zespół grający i śpiewający na weselu wie każdy, kto kiedykolwiek na jakimś był, czyli prawie wszyscy. Nasze oczekiwania były ogromne, a zespół Fair Play dosłownie je przerósł . Nie będziemy się rozpisywać o profesjonalizmie i poważnym podejściu do nas i gości, bo to dla nas oczywiste. Powiem tak: przy każdym bloku muzycznym pełny parkiet ludzi, zabawa dosłownie do rana. To o czymś świadczy. Jeśli kiedykolwiek będziemy na jakiejś imprezie, gdzie będzie grał zespół Fair Play, to wiemy, że na pewno będziemy się świetnie bawić 8)

A&R

Odpowiedz

Strona: 1

Wesele Bielsko jest zasilane przez UseBB 1 Forum Software