Nazywam się Ewelina, jestem dyplomowaną wizażystką. Ukończyłam prestiżową szkołę wizażu FAM oraz liczne kursy i szkolenia. Dbam o ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności poprzez udział w warsztatach, eventach czy Targach.
Pracuję z klientkami indywidualnymi jak również przy sesjach zdjęciowych, na planach filmowych i reklamowych.
Specjalizuję się w makijażu beauty. Staram się zawsze wydobyć piękno Klientki poprzez podkreślenie atutów urody. Nie wykonuję przerysowanych makijaży.
Każdy makijaż dopasowuję do okazji i indywidualnego wyglądu Klientki. Dbam o to, aby moje Klientki zawsze wyglądały olśniewająco.
Pracuję na profesjonalnych kosmetykach, które zapewnią trwałość makijażu do samego rana, m.in.Dior, MAC, Laura Mercier, Huda Beauty, Lancome, Becca, Smashbox, Estee Lauder, Clarins, Bobbi Brown, Kat Von D, Marc Jacobs, Inglot, Kryolan, The Balm, L’oreal, Sephora, Too Faced itp.
Oferuję usługę w moim studio lub z dojazdem do domu, co jest szczególnie ważne m.in. w Dniu Ślubu, dzięki czemu Panie mają więcej czasu dla siebie. To Klientka wybiera dogodną dla siebie lokalizację. Pracuję na terenie Żywca, Bielsko-Białej i okolic.

Oferuję:
makijaż ślubny
makijaż okolicznościowy
makijaż korekcyjny
makijaż do sesji fotograficznych
makijaż sceniczny
Indywidualne lekcję makijażu
lifting rzęs
lifting brwi
henna brwi i rzęs
Kompleksową stylizację ślubną
wraz z analizą kolorystyczną i analizą sylwetki

Do współpracy zapraszam Klientów Indywidualnych jak i Agencje.